Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim

Okrem kvalitných motorových palív najdete na naších čerpacích staniciach dobre vybavené predajne. Neustále vylepšujeme ich gastroponuku, dopĺňame sezónnu i celoročnú ponuku prevádzkových kvapalín i motoristického príslušenstva. Rozširujeme aj ponuku žiadaných doplnkových služieb a tým šetríme váš čas.

Aplikácia na priamu komunikáciu – nemlčte, ozvite sa nám
Viac ako 2500 návštevníkov čerpacích staníc Slovnaft nám cez aplikáciu Staffino dalo tento rok spontánne vedieť, čo by chceli na konkrétnej čerpacej stanici zmeniť, aké tovary im v portfóliu chýbajú či aký dojem v nich zanechal obsluhujúci personál.
Viac 

Vykúpte svojho psa pohodlne v Dogwash
Nenoste si blato domov a umyte radšej vášho psa pohodlne v profesionálnej kúpeľni Dogwash, ktorú nájdete na našej servisnej stanici na Prístavnej v Bratislave.
Viac 

Unikátna servisná stanica na Prístavnej
Najmodernejšia servisná stanica v strednej Európe sa nachádza na Prístavnej ulici v Bratislave. Okrem tradičnej možnosti doplnenia paliva tu zákazníci nájdu množstvo nadštandardných a inovatívnych služieb.
Viac 

Poctive potraviny
Ste malý výrobca tradičných poctivých potravín na Slovensku?
Vaša kvalitná domáca produkcia si zaslúži našu podporu!
Viac

KUKKONIA – PRAVÉ ŽITNOOSTROVSKÉ MLIEKO
Prémiová kvalita. Na čerpacích staniciach Slovnaft sa automaticky spája s motorovými palivami. Teraz je však v takejto excelentnej kvalite dostupná aj energia skrytá v domácom mlieku. Spoznáte ho podľa dunajského lekna a nápisu Kukkonia. Postupne budú s týmto názvom pribúdať na čerpacích staniciach ďalšie kvalitné potraviny.
Viac

Fresh Corner
Fresh Corner je nová koncepcia čerpacích staníc Slovnaft. Predajňa Fresh Corner vám ponúka kávu, čerstvé bagety, pečivo a potraviny každodennej spotreby. Nový dizajn predajne a jej sortiment vám umožnia pohodlný nákup v peknom prostredí.
Viac

Elektronická diaľničná známka EDZ
V priebehu roka 2016 nahradí elektronická diaľničná známka doterajšie papierové diaľničné nálepky.
Viac

Bezplatné wi-fi pripojenie
Bezplatné wi-fi pripojenie na internet ponúka motoristom už viac ako 80 čerpacích staníc Slovnaft. Na 45 z nich je služba dostupná 24 hodín denne, na ostatných čerpacích staniciach v dobe ich otváracích hodín. Čerpacie stanice s wi-fi pokrývajú všetky regióny Slovenska, zákazníci ich nájdu nielen na diaľničných a tranzitných ťahoch, ale aj v mestách či v turistických oblastiach. Veľká časť čerpacích staníc s touto službou zároveň ponúka možnosť občerstvenia v kaviarni či v reštaurácii.
Viac

Fresh magazinFRESH – bezplatný časopis od Slovnaftu na vaše cesty
Fresh Corner je moderná koncepcia čerpacích staníc Slovnaft s charakteristickým dizajnom. Z nej je odvodené aj meno plnofarebného 32-stranového magazínu, ktorý Slovnaft bezplatne rozdáva zákazníkom čerpacích staníc.
Viac

Umývacie linky
Na vybraných čerpacích staniciach siete SLOVNAFT máte možnosť umyť Váš automobil na automatických alebo ručných umývacích linkách.
Viac

Karty do mobilných telefónov
V celej sieti čerpacích staníc SLOVNAFT si môžete zakúpiť karty mobilných operátorov ORANGE (Prima karty) a T-Mobile (Easy karty, Fix karty). Zároveň Vám ponúkame možnosť dobitia kreditu prostredníctvom terminálu a to priamo na čerpacej stanici.
Viac

Zber použitého kuchynského oleja
Prineste použitý kuchynský olej na vybrané čerpacie stanice Slovnaft a prispejete tým k ochrane životného prostredia. Olej sa následne ďalej spracuje, zhodnotí a využije ako biopalivová zložka do motorovej nafty. Za odovzdaný olej získate extra bonusové body, ktoré môžete premeniť na odmeny podľa vášho výberu.
Viac

 

Čerstvé ovocné šťavy
Horúce leto môže byť príjemné aj na cestách. Osviežte sa na čerpacích staniciach Slovnaft skvelými čerstvými šťavami z ovocia. Značka FruitIt!
Viac

Samoobslužné platobné terminály
Nechcete čakať v rade? Ponáhľate sa? Nezvyknete platiť hotovosťou? Potom sme práve pre vás zaviedli na vybraných servisných staniciach Slovnaft ďalšiu novinku – samoobslužné platobné terminály.
Viac

×