Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim

Sieť predajní Fresh Corner sa ďalej rozrastá.

 

Už na 113 servisných staniciach Slovnaft po celom Slovensku nájdete Fresh Corner a môžete si  tak pochutnať na kávových špecialitách, čerstvo pripravených bagetách a hot dogoch ako aj širokej ponuke občerstvenia. Kvalitná káva, hot dogy s vysokým podielom mäsa a chrumkavé pečivo potešia všetkých ľudí na cestách. Aj počas roka 2018 budeme pokračovať v otváraní ďalších Fresh Corner prevádzok po celom Slovensku.

Ponuku kvalitných jedál rozšíria zmodernizované reštaurácie Fresh Corner Restaurant. Postupne budú súčasťou vybraných servisných staníc Slovnaft po celom Slovensku. Už teraz môžete navštíviť nové reštaurácie Fresh Corner Restaurant  na Slovnaft Ivachnová na D1, bratislavské Vajnory, či na oboch servisných staniciach Slovnaft Budča na diaľnici R1. V komfortných priestoroch moderných reštaurácií ponúkame teplé polievky, burgre, woky, cestoviny či pestrý sortiment hlavných jedál. V ponuke sú aj  raňajky, šaláty či sladké jedlá. Pre najmenších zákazníkov pripravíme detské menu.

Zastavte sa u nás, vychutnajte si svoju obľúbenú kávu vo Fresh Corneri alebo načerpajte sily na ďalšiu cestu v  novej reštaurácii Fresh Corner Restaurant. Tešíme sa na vás.


Mapa servisných staníc Fresh Corner

×