Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim

Sieť predajní Fresh Corner sa ďalej rozrastá.

Už na 113 servisných staniciach Slovnaft po celom Slovensku nájdete Fresh Corner a môžete si tak pochutnať na kávových špecialitách, čerstvo pripravených bagetách a hot dogoch ako aj širokej ponuke občerstvenia. Kvalitná káva, hot dogy s vysokým podielom mäsa a chrumkavé pečivo potešia všetkých ľudí na cestách. Aj počas roka 2018 budeme pokračovať v otváraní ďalších Fresh Corner prevádzok po celom Slovensku.

Fresh Corner

Pre milovníkov kávy

Káva z Fresh Corneru je zmesou vybraných kávových zŕn Arabica a Robusta. Čerstvo mletú kávu tej najvyššej kvality si je možné zobrať aj so sebou. Stačí si vybrať zo širokej ponuky – od espressa až po rôzne vanilkové či karamelové špeciality. V zime zahreje horúca čokoláda, v lete zas príjemne ochladí jahodové mlieko. Ak má zákazník chvíľu na oddych, kávu mu namiesto stroja starostlivo pripraví profesionálne vyškolený tím. Tento životabudič si členovia BONUS klubu nemusia kupovať. Stačí ho vymeniť za svoje nazbierané body, ponuku káv sme pre členov rozšírili.

Fresh Corner

Fresh Corner

Pre tých, ktorí sa chcú občerstviť

Rýchlo, čerstvo a kvalitne. Tak sa môžete občerstviť vo Fresh Corneroch po celom Slovensku. Chuť chrumkavých maxi aj klasik hot-dogov ideálne dopĺňajú rôzne dresingy. Na vybraných čerpacích staniciach nájdete aj smoothies – zmrazené ovocie, ktoré je dolievané čistou jablkovou šťavou za studena lisovanou bez prídavku cukru. V ponuke je aj voda s bylinkami či kúskami ovocia, čerstvý balený šalát alebo očistené nakrájané ovocie, vhodné najmä pre cestujúce rodiny s deťmi. Priamo z piecky putuje na pult Fresh Corneru aj dopekané sladké i slané pečivo. Pre klasikov sú pripravené tradičné bagety. Pravých slovenských fajnšmekrov určite poteší bageta s oštiepkom a parenicou, ktorej zapečenie zvýrazní autentickú chuť. Vybrané produkty z ponuky si môžu zákazníci vymeniť za svoje BONUS body. Aktuálnu ponuku nájdu v katalógu BONUS.

 

 

Pre gurmánov

Gastro koncept Fresh Corner zavádzajú aj ďalšie siete čerpacích staníc Skupiny MOL. Stretnete sa s ním na čerpacích staniciach patriacich pod značku MOL v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku či Srbsku.

Zastavte sa u nás, vychutnajte si svoju obľúbenú kávu vo Fresh Corneri alebo načerpajte sily na ďalšiu cestu v novej reštaurácii Fresh Corner Restaurant. Tešíme sa na vás.


Mapa servisných staníc Fresh Corner

×