Mlieko Kukkonia teraz aj na čerpacích staniciach Slovnaft

Prémiová kvalita. Na čerpacích staniciach Slovnaft sa automaticky spája s motorovými palivami. Teraz je však v takejto excelentnej kvalite dostupná aj energia skrytá v domácom mlieku. Spoznáte ho podľa dunajského lekna a nápisu Kukkonia. Postupne budú s týmto názvom pribúdať na čerpacích staniciach ďalšie kvalitné potraviny.

Kukkonia je jedno z pôvodných označení Žitného ostrova – najväčšieho riečneho ostrova Európy. Táto mierne zvlnená, slnkom prehriata úrodná poľnohospodárska oblasť odpradávna ponúkala bohatstvo vôní a chutí. Preto si tradičný názov regiónu vzal za svoj nový projekt Kukkonia, rozvíjajúci územie ohraničené riekami Malý Dunaj a Dunaj.

So Žitným ostrovom je úzko spojené domáce mlieko, z ktorého vyrábali syr, maslo, tvaroh a kefír. Bielym pokladom Kukkonie zostalo mlieko dodnes. Pochádza z vlastných fariem a od miestnych dodávateľov regiónu Žitný ostrov. Toto mlieko prémiovej kvality si vďaka PET fľaši dlho zachováva čerstvú chuť a vôňu. Plní sa jedinečnou technológiou v miestnom podniku EUROMILK, a.s., Veľký Meder s dlhoročnou tradíciou. Región, odkiaľ pochádza vynikajúce víno, je teda aj regiónom výnimočne dobrého mlieka.

Mlieko Kukkonia kúpite na vybraných čerpacích staniciach Slovnaft a postupne tam budú dostupné aj ďalšie domáce prémiové potraviny s obrázkom dunajského lekna a nápisom Kukkonia.

kukkonia

SŤAHOVATEĽNÉ DOKUMENTY

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×