Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim

Aplikácia na priamu komunikáciu – nemlčte, ozvite sa nám

Viac ako 2500 návštevníkov čerpacích staníc Slovnaft nám cez aplikáciu Staffino dalo tento rok spontánne vedieť, čo by chceli na konkrétnej čerpacej stanici zmeniť, aké tovary im v portfóliu chýbajú či aký dojem v nich zanechal obsluhujúci personál.

Pre zákazníkov, ktorí pri platbe použijú aj BONUS kartu, sme aplikáciu spontánneho hodnotenia Staffino rozšírili o vyžiadanú formou emailu, ktorý príde na ich adresu. Pýtame sa v ňom na veci, ktoré nám pomáhajú zlepšovať sa a posúvajú nás pri poskytovaní služieb ďalej.

Všetky vaše komentáre vidia manažéri príslušnej čerpacej stanice a prostredníctvom aplikácie dokážu okamžite reagovať. Riešia najmä otázky týkajúce sa personálu, technické otázky, ale aj to, kde ešte máme tovar v akcii, prečo nemáme špeciálne omáčky na Hot Dogy, alebo čokoľvek, čo pokladajú naši zákazníci za dôležité.

Chceme, aby ste k nám prišli znovu. Dajte nám vedieť, v čom môžeme byť oproti vašej minulej návšteve lepší. Prípadne v čom sme takí dobrí, že je to hodné vašej pochvaly.

Dokumenty na stiahnutie:
×