Štýl & Elán

ŠTÝL & ELÁN – augustové číslo

Štýl a elán môžete čítať priamo na našej webstránke. Kliknete sem

NOVÉ!

Má iba devätnásť a už štartuje na olympiáde! Jednou z reprezentantiek Slovenska v Riu je mladá akvabela Nada Daabousová, tvár augustového čísla. V čase, keď o olympiáde iba snívala, ju Slovnaft podporil grantom v programe Talenty Novej Európy. Nada dôveru oplatila a dotiahla to doslova na Olymp. Spolu s rozhovorom s mladou olympioničkou je v augustovom čísle aj všetko o olympiáde, vrátane brazílskych vôní a chutí v gastronomickej rubrike.

Šport nie sú len vrcholové výkony. Ten amatérsky, pre zdravie a dobrý pocit, prináša radosť z pohybu miliónom ľudí. Nech robíte akýkoľvek šport, na každý potrebujete spoľahlivú a praktickú športovú tašku. Zájdite si pre ňu na Slovnaft. Má značku Arena a na to, aby ste ju získali za výhodnú cenu, stačí zbierať na čerpacích staniciach nálepky.

Po premiére na festivale Topfest v Piešťanoch letná roadshow Slovnaftu pokračuje aj v auguste. Pozrite si, ako to vyzeralo na piešťanskom letisku v stánku Slovnaftu a ak sa stretneme na tých istých podujatiach, neobíďte nás.

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×