Umývacie linky

Na vybraných čerpacích staniciach siete SLOVNAFT máte možnosť umyť Váš automobil na automatických alebo ručných umývacích linkách.

Zvlášť by sme Vás radi upozornili na možnosť umývania na automatických umývacích linkách zn. Christ, ktoré v súčasnosti patria kvalitatívne k absolútnej špičke.

Nemecká firma Otto Christ AG vyrába umývacie linky už 39 rokov a je jednou z vedúcich firiem v tejto oblasti. Výrobky firmy Christ sú známe na celom svete. Vývojové stredisko v Nemecku má zaregistrovaných viacero patentov v tomto odbore. Jedným z nich sú kĺbové kefy, ktoré sa stali typickým znakom umývacích liniek Christ. Moderné tvary automobilov kladú nové nároky na bočné kefy. Jedným zo základných prvkov, ktoré výrazne ovplyvňujú kvalitu umytia vozidiel na linkách Christ, sú kĺbové kefy.

Prvýkrát bola kĺbová kefa predstavená v roku 1996. Už vtedy laická verejnosť ocenila jej prednosti. Kĺbové kefy Christ sa pružne prispôsobujú všetkým kontúram vozidla pri pohybe tam a späť. Špeciálny kĺb v dolnej tretine kefy spolu s výkyvným systémom zaistí dokonalé prispôsobenie sa kontúram vozidla. Optimálne pritlačenie kefy je pritom elektronicky sledované a korigované. Zaistí sa tak optimálne šetrné umytie vozidla. Spodná a horná časť boku automobilu je umytá dvakrát, pričom pri ostatných umývacích linkách, ktoré nie sú vybavené kĺbovými kefami, iba jedenkrát.

Kvalita umytia je výrazne lepšia ako u ostatných umývacích liniek, ktoré nie sú touto technológiou vybavené.

SŤAHOVATEĽNÉ DOKUMENTY

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×