Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim

Slovnaft mladým

V Slovnafte majú šikovní mladí ľudia dvere stále otvorené. Prostredníctvom súťaží, štipendijných či absolventských programov podporujeme ich potenciál a ponúkame im tiež možnosť naštartovať svoju kariéru práve u nás.

Základné školy Základné školy
VIAC

Skús pokus

Deti sa nepýtajú ako, ale prečo... Chceme im pomôcť nájsť odpovede na ich otázky, a preto sme sa pustili do celoslovenskej odbornej súťaže Chémia pod pokrievkou – Skús pokus.
Viac

Krimichémia

Pridaj sa ku Kriminálke základných škôl a bojuj proti zločinu! Využi svoju najmocnejšiu zbraň – vedomosti z chémie!
Viac

Stredné školy Stredné školy
VIAC

Junior Freshhh

Junior Freshhh je súťaž určená pre študentov stredných škôl a 8-ročných gymnázií, ktorej cieľom je podporiť záujem študentov o prírodovedné predmety.
Viac

VEKTOR

VEKTOR je program určený pre žiakov vybraných stredných odborných škôl, ktorí majú záujem už počas štúdia získať praktické skúsenosti a pripraviť sa na prácu v niektorej zo spoločností Skupiny SLOVNAFT.
Viac

SOŠ Chemická

Ak hľadáš školu, v ktorej sa naučíš to, čo neskôr budeš skutočne potrebovať, potom je SOŠ Chemická tvoja správna voľba!
Viac

Vysoké školy Vysoké školy
VIAC

GROWWW

GROWWW je ročný program pre absolventov vysokých škôl a univerzít s praxou maximálne jeden rok po ukončení štúdia, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, v Skupine MOL, ktorá je materskou spoločnosťou Slovnaftu.
Viac

Female Engineers MOL Programme

Program Skupiny MOL na podporu šikovných študentiek s výbornými výsledkami a so záujmom o štúdium technických predmetov.
Viac

Freshhh

Freshhh je medzinárodná online hrazameraná na ropný a plynárenský priemysel a je vynikajúcou príležitosťou, ako si študenti medzi sebou môžu zábavným spôsobom zmerať sily a zároveň získať množstvo nových poznatkov.
Viac

Spolupráca s vysokými školami

Ak chcete objaviť svet rafinérsko-petrochemického priemyslu, Slovnaft vám ponúka viacero príležitostí už počas štúdia na vysokej škole.
Viac

Viac o spolupráci spoločnosti Slovnaft s vysokými,
stredným a základnými školami nájdete v prehľadnej brožúre.

×