Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim

ČO JE TO GROWWW?

GROWWW je ročný program pre absolventov vysokých škôl a univerzít s praxou maximálne jeden rok po ukončení štúdia, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, v Skupine MOL, ktorá je materskou spoločnosťou Slovnaftu.

Nedávno sme predstavili našu novú Stratégiu 2030, s pomocou ktorej sa chceme stať ešte lepšou spoločnosťou a tiež prvou voľbou pre svojich zákazníkov a zamestnancov. Tvoje nápady a kreativita sa nám preto určite zídu.

V 12. ročníku programu GROWWW hľadáme v Slovnafte mladých ľudí na pracovné pozície v oblasti chémie, elektrotechniky, strojárstva, stavebníctva, financií, predaja, obchodu, projektového manažmentu, podpory biznisu, ľudských zdrojov a informačných technológií.

Vieme, že prvá práca môže byť miestami náročná, preto budeš mať počas prvého roka prideleného školiteľa, ktorý ti pomôže s pracovnými úlohami a na ktorého sa budeš môcť vždy obrátiť. Samozrejme, za svoju prácu budeš finančne odmenená/ý.

Chceš naštartovať svoju kariéru u nás a stať sa GROWWWÁKOM? Prihlás sa do 29. apríla 2018.

AKO SA PRIHLÁSIŤ

 1. Klikni na „Áno, chcem sa stať Growwwákom“.
 2. Dostaneš sa na náš kariérny portál.
 3. V hornej časti stránky uvidíš veľké červené tlačidlo s nápisom „Apply“. Klikli naň a vyplň svoju prihlášku.
 4. Pokiaľ spĺňaš podmienky účasti v programe GROWWW, pošleme ti Online výzvu, ktorou otestujeme tvoje schopnosti.
 5. Po úspešnom zvládnutí Online výzvy a splnení podmienok programu, ti príde pozvánka na pracovný pohovor.

ČO ŤA V PROGRAME GROWWW ČAKÁ?

 • Do programu GROWWW nastúpiš najneskôr 1. septembra 2018, spoznáš svoje pracovisko, kolegov, školiteľa a nadriadeného.
 • V priebehu septembra sa zúčastníš podujatia s názvom Onboarding Day, kde stretneš viac ako 200 Growwwákov a najvyšších manažérov z celej Skupiny MOL. Zaujíma ťa, ako to tam vyzeralo minulý rok? Pozri si video!
 • So všetkými Growwwákmi sa opäť stretneš na dvojdňovej návšteve rafinérie a ropného poľa v Maďarsku v rámci Business Education Programme. Ak si doteraz nikdy nebol/a v rafinérii či na mieste, kde sa ťaží ropa, bude to pre teba skvelý zážitok.
 • V rámci lokálneho Business Education Programme sa oboznámiš s fungovaním Slovnaftu a zúčastníš sa aktivít zameraných na rozvoj tvojich profesijných a individuálnych spôsobilostí.
 • Na jar sa spolu s ostatnými Growwwákov rozdelíte do skupín a vyberiete si témy do súťaže Team Task Competition. Kvalitná príprava, analýza a dobrá prezentácia ťa môžu doviesť až k výhre lokálneho semifinále.
 • V júni sa najlepšie tímy z celej Skupiny MOL stretnú vo finále, kde s podporou ostatných Growwwákov spoločne uzavriete svoj rok v programe GROWWW.
 • Po úspešnom absolvovaní programu získaš pracovné miesto.

V prípade otázok nás kontaktuj na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

×