GROWWW - program pre absolventov

 

 

ČO JE TO GROWWW?

Growww je ročný program určený pre čerstvých absolventov magisterského alebo inžinierskeho štúdia, ktorí sa majú záujem stať súčasťou jednej z najmodernejších spoločností z oblasti rafinérsko-petrochemickej výroby v strednej a východnej Európe. Nie je to stáž, je to práca na plný úväzok, takže sa s nami nebudeš nudiť. Po úspešnom ukončení programu Growww máme pre teba pracovné miesto, až 80% našich Growwwákov s nami ostáva aj po skončení programu.

Sme súčasťou Skupiny MOL, môžeš teda očakávať spoluprácu v medzinárodnom prostredí. Zlepšíš sa v odbornej angličtine, ktorú budeš využívať každý deň v komunikácii s kolegami zo zahraničia.

Vítame uchádzačov z rôznych oblastí, nemusíš byť technik, alebo ekonóm, aby si sa mohol do programu prihlásiť.

Po ukončení vysokoškolského štúdia je zaradenie sa do pracovného života o niečo náročnejšie ale nemusíš sa ničoho báť. Odborný školiteľ, ktorý ti bude pridelený, ťa všetko naučí a počas programu ti bude neustále k dispozícii.

Budeš spolupracovať na mnohých inovatívnych projektoch v oblasti, ktorú si sám vyberieš a rozvíjať svoje pracovné zručnosti v tíme profesionálov. Tešíme sa na nové nápady, ktoré so sebou prinesieš a budeme radi, ak nám pomôžeš rozvíjať strategické ciele a formovať budúcnosť spoločnosti.

Aby sme nezabudli, jeden dôležitý detail na záver: ako growwwák budeš hneď po nástupe zarábať 1 200 eur a k tomu získaš ešte aj pestrú ponuku odmien a benefitov. Viac o nich nájdeš tu!

Program Growww sme spustili pred viac ako desiatimi rokmi, a pre mnoho našich manažérov bol začiatkom ich kariérnej dráhy. Naštartuj svoju kariéru v Slovnafte s Growww!

ČO ŤA V PROGRAME GROWWW ČAKÁ?

  • V priebehu septembra sa zúčastníš podujatia s názvom Onboarding Day. Je to obrovská udalosť, na ktorej stretneš ďalších viac ako 100 growwwákov a najvyšších manažérov z celej Skupiny MOL. Zaujíma ťa, ako to tam vyzeralo minulý rok? Pozri si video!
  • So všetkými growwwákmi sa opäť stretneš počas dvojdňovej návštevy rafinérie a ropného poľa v Maďarsku v rámci Business Education Programme. Ak si doteraz nikdy nebol/a v rafinérii či na mieste, kde sa ťaží ropa, bude to pre teba skvelý zážitok.
  • V rámci lokálneho Business Education Programme sa oboznámiš s fungovaním Slovnaftu a zúčastníš sa aktivít zameraných na rozvoj tvojich profesijných a individuálnych spôsobilostí.
  • Spolu s ostatnými growwwákmi rozdelíš do skupín a vyberiete si témy do súťaže Team Task Competition. Kvalitná príprava, analýza a dobrá prezentácia môžu teba a tvoj tím doviesť až k výhre lokálneho semifinále.

Čo si o programe GROWWW myslia jeho absolventi?

V prípade otázok nás kontaktuj na adrese

Voľne sťahovateľné dokumenty

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×