GROWWW - program pre absolventov

ČO JE TO GROWWW?

GROWWW je ročný program pre absolventov vysokých škôl a univerzít s praxou maximálne jeden rok po ukončení štúdia, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, v Skupine MOL, ktorá je materskou spoločnosťou Slovnaftu.

GROWWW nie je žiadna nezáživná stáž. Ide o plnohodnotné pracovné miesto, kde sa nudiť rozhodne nebudeš. O svoju prácu sa rovnako nemusíš obávať ani po ukončení programu. Až 80 % bývalých Growwwákov totiž stále pracuje v Slovnafte, prípadne v niektorej z ďalších spoločností Skupiny MOL.

V 13. ročníku programu GROWWW hľadáme v Slovnafte mladých ľudí na pracovné pozície v oblasti chémie, elektrotechniky, strojárstva, logistiky, financií, predaja, obchodu, podpory biznisu a informačných technológií.

Vieme, že prvá práca môže byť miestami náročná, preto budeš mať počas prvého roka prideleného školiteľa, ktorý ti pomôže s pracovnými úlohami a na ktorého sa budeš môcť vždy obrátiť.

Nezabúdame ani na tak dôležitý detail akým je tvoj mesačný plat. Ako Growwwák budeš hneď po nástupe zarábať 1 100 eur a k tomu získaš ešte aj pestrú ponuku odmien a benefitov.

Teraz je ten najvhodnejší čas stať sa súčasťou medzinárodnej Skupiny MOL, nakoľko pracujeme na veľkej zmene, s pomocou ktorej sa chceme stať ešte lepšou spoločnosťou a tiež prvou voľbou pre svojich zákazníkov a zamestnancov. Tvoje nápady, kreativita a celkový prínos sú preto veľmi vítané.

Chceš naštartovať svoju kariéru u nás a stať sa Growwwákom?

AKO SA PRIHLÁSIŤ

 1. Klikni na „Áno, chcem sa stať Growwwákom“.
 2. Dostaneš sa na náš kariérny portál.
 3. V hornej časti stránky uvidíš veľké červené tlačidlo s nápisom „Apply“. Klikli naň a vyplň svoju prihlášku.
 4. Pokiaľ spĺňaš podmienky účasti v programe GROWWW, pošleme ti Online výzvu, ktorou otestujeme tvoje schopnosti. Dosiahnuté skóre sa ti zobrazí automaticky.
 5. Po úspešnom zvládnutí Online výzvy a splnení podmienok programu, ti príde pozvánka na pracovný pohovor.

ČO ŤA V PROGRAME GROWWW ČAKÁ?

 • Do programu GROWWW nastúpiš najneskôr 1. septembra, spoznáš svoje pracovisko, kolegov, školiteľa a nadriadeného.
 • V priebehu septembra sa zúčastníš podujatia s názvom Onboarding Day, kde stretneš ďalších viac ako 100 Growwwákov a najvyšších manažérov z celej Skupiny MOL. Zaujíma ťa, ako to tam vyzeralo minulý rok? Pozri si video!
 • So všetkými Growwwákmi sa opäť stretneš počas dvojdňovej návštevy rafinérie a ropného poľa v Maďarsku v rámci Business Education Programme. Ak si doteraz nikdy nebol/a v rafinérii či na mieste, kde sa ťaží ropa, bude to pre teba skvelý zážitok.
 • V rámci lokálneho Business Education Programme sa oboznámiš s fungovaním Slovnaftu a zúčastníš sa aktivít zameraných na rozvoj tvojich profesijných a individuálnych spôsobilostí.
 • Na jar 2020 sa spolu s ostatnými Growwwákmi rozdelíte do skupín a vyberiete si témy do súťaže Team Task Competition. Kvalitná príprava, analýza a dobrá prezentácia môžu teba a tvoj tím doviesť až k výhre lokálneho semifinále. Budete riešiť skutočné biznis prípady a zoberať sa témami, ktorých riešenie môže byť aplikované do života firmy.
 • V júni sa najlepšie tímy z celej Skupiny MOL stretnú vo finále, kde s podporou ostatných Growwwákov spoločne uzavriete svoj rok v programe GROWWW.
 • Po úspešnom absolvovaní programu získaš pracovné miesto.

Čo si o programe GROWWW myslia jeho absolventi?

V prípade otázok nás kontaktuj na adrese

Voľne sťahovateľné dokumenty

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×