Najlepší pomer ceny a kvality nájdu zákazníci na čerpacích staniciach Slovnaft

Spoločnosť Slovnaft ponúka najlepší pomer ceny a kvality na slovenskom trhu v kategórii čerpacie stanice. Rozhodli o tom spotrebitelia v prieskume švajčiarskej organizácie ICERITAS, ktorá na základe výsledkov udelila Slovnaftu prestížne ocenenie Best Buy Award 2018/2019 už po tretí raz po sebe.

Prieskum sa uskutočnil na vzorke 1200 respondentov starších než 15 rokov. Ich úlohou bolo na základe vlastných skúseností zhodnotiť, ktorá sieť čerpacích staníc ponúka najlepší pomer ceny a kvality na slovenskom trhu. Väčšina z opýtaných uviedla ako odpoveď Slovnaft.

Spoločnosť ICERITAS udelila Slovnaftu taktiež ocenenie Customers’ Friend Award – SUPERIOR EXCELLENCE. Vo svojej analýze sa zamerala na vzťahy so zákazníkmi, zamestnancami, obchodnými partnermi a celkovo na imidž spoločnosti.

Slovenskí spotrebitelia zároveň označili sieť čerpacích staníc Slovnaft ako najdôveryhodnejšiu značku v segmente čerpacích staníc. Urobili tak v prieskume spotrebiteľskej dôvery, ktorý pre spoločnosť ATOZ Marketing Services pripravila agentúra STEM/MARK.

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×