Kaviarne Fresh Corner s novou kampaňou

Najväčšia sieť kaviarní na Slovensku, Fresh Corner na čerpacích staniciach Slovnaft, spúšťa od 1. októbra na Medzinárodný deň kávy novú kampaň s dôrazom na jej kvalitu.

Prekvapivo lahodná či intenzívne krémová. Slovnaft spúšťa novú kampaň o káve, najpredávanejšom produkte v kaviarňach Fresh Corner. Kampaň štartuje tematicky na Medzinárodný deň kávy, aby vyzdvihla vysokú kvalitu kávy Fresh Corner pripravovanú zo starostlivo vybraných kvalitných kávových zŕn.

 „Kvalitná a čerstvá káva je hrdinom dňa každého kávičkára,“ hovorí Anton Molnár, riaditeľ Komunikácie v Slovnafte. „Záleží nám na tom, aby sme motoristom na cestách v našej káve ponúkli tento nápoj v najvyššej možnej kvalite. Aby vedeli, že sa u nás oplatí zastaviť.“

Ide o 360-stupňovú kampaň, s komunikáciou v TV, rádiách, online, printe, OOH a na miestach predaja.

V rámci Skupiny MOL, ktorej členom je aj Slovnaft, sa rovnaká kampaň Fresh Corner spúšťa túto jeseň na viacerých trhoch, okrem Slovenska aj v Česku, Rumunsku a Maďarsku.

Prvé kaviarne Fresh Corner na čerpacích staniciach Slovnaft boli otvorené v júli 2015. Z pôvodných troch –  v bratislavskej Záhorskej Bystrici, Lučenci a vo Vyšnom Kubíne – sa rozšírila na dve stovky na cestách po celom Slovensku, kde motoristom ponúka chutné občerstvenie a kávu.

×
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×