Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim
  • Freshhh je medzinárodná súťaž pre vysokoškolských študentov, ktorí sa zaujímajú o ropný a plynárenský priemysel
  • Súťaž má formu online hry a prebieha v anglickom jazyku
  • Okrem atraktívnych finančných odmien v celkovej výške 25 000 eur, môžu účastníci získať príležitosť naštartovať svoju kariéru v absolventskom programe Growww
  • Prihlásiť sa do súťaže Freshhh je možné do 3. novembra 2017 na stránke www.freshhh.net

Budapešť, 12. októbra 2017 – Skupina MOL, ktorej členom je tiež spoločnosť Slovnaft, pripravila pre študentov univerzít a vysokých škôl v poradí 11. ročník medzinárodnej online hry Freshhh 2017. Súťaž je zameraná na ropný a plynárenský priemysel a je taktiež skvelou príležitosťou ako naštartovať kariéru. Okrem cien v hodnote 25 000 eur, môžu súťažiaci získať miesto v absolventskom programe Growww v rámci Skupiny MOL, vrátane spoločnosti Slovnaft.

Freshhh je medzinárodná online súťaž, v ktorej trojčlenné tímy zložené zo študentov vysokých škôl a univerzít spravujú integrovanú ropnú spoločnosť. Počas hry musia súťažiaci rozhodnúť o projektoch na rozvoj ropných a plynových polí, o výstavbe rafinérie a musia tiež nájsť najlepšie portfólio produktov. Okrem toho môžu stanoviť stratégiu pre rozvoj maloobchodnej siete, ako aj rozhodnúť o investíciách pre jej rozšírenie. V posledných rokoch sa súťaže zúčastnilo viac ako 25 000 študentov z vyše 70 krajín. Mnohí z nich dostali príležitosť odštartovať svoju kariéru v absolventskom programe Growww v rámci celej Skupiny MOL, vrátane spoločnosti Slovnaft.

Súťaž Freshhh pozostáva z troch kôl. V prvom majú účastníci približne dva týždne na vybudovanie ropnej spoločnosti. V ďalšom kroku sa najlepších 40 tímov zúčastní online semifinále, kde budú riešiť profesionálne kvízy a prípadové štúdie. Posledným kolom je živé finále, kde sa stretne 8 najúspešnejších tímov, ktoré zabojujú o ceny v hodnote 25 000 eur. Finále je naplánované na január 2018. Do súťaže je možné sa prihlásiť do 3. novembra na www.freshhh.net.

Súťaž Freshhh umožňuje študentom preukázať svoje technologické znalosti, a zároveň robiť strategické rozhodnutia, ktoré zabezpečia vyššiu ziskovosť spoločnosti. „Pri pohľade na stratégiu Skupiny MOL bude pre nás dôležitejšie ako kedykoľvek predtým prilákať mladých, ambicióznych a talentovaných ľudí, s ktorých pomocou chceme uspieť pri zavádzaní zmien a inovácií. Za posledných jedenásť rokov Freshhh otvoril mnohým študentom dvere do všetkých spoločností Skupiny MOL, preto by som chcela vyzvať študentov, aby nepremeškali túto príležitosť a zapojili sa do hry,“ povedala Zdravka Demeter Bubalo, viceprezidentka pre Ľudské zdroje Skupiny MOL.

„Súťaž Freshhh mi pomohla uvedomiť si, že práca v tak dynamickom odvetví, ako je odvetvie ropy a zemného plynu, je pre mňa tou správnou cestou. Po jej skončení som bol prijatý do absolventského programu Growww, po ktorom som prijal ponuku na plný úväzok,“ hovorí Dusan Ilic, ktorý v Skupine MOL pracuje na zavádzaní nových služieb v oblasti maloobchodu.

O Skupine MOL

Skupina MOL je integrovaná medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť so sídlom v Budapešti v Maďarsku. Je aktívna vo viac ako 30 krajinách sveta s dynamickou medzinárodnou pracovnou silou 25 000 ľudí a viac ako 100 ročnou históriou v tomto priemysle. Výskumné a výrobné aktivity Skupiny MOL sú podporované viac ako 75-ročnými skúsenosťami v oblasti uhľovodíkov. V súčasnosti má spoločnosť výrobné aktivity v 8 krajinách a prieskumné aktivity v 13 krajinách. Skupina MOL prevádzkuje štyri rafinérie a dva petrochemické závody v rámci integrovaného riadenia dodávateľského reťazca v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvátsku. Zároveň spoločnosť vlastní sieť 2000 čerpacích staníc v 10 krajinách strednej a juhovýchodnej Európy.

Kontakt:

Tamás Berzi
Hovorca
m: +36 20 409 7632 | @:Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

×