Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim
  • motorové palivá Slovnaft EVO znižujú množstvo usadenín až do 58 percent
  • prémiové palivá EVO Plus tankuje aj Štefan Svitko, ktorý patrí medzi svetovú motocyklovú elitu na Rely Dakar
  • pri tankovaní palív na Slovnafte môžu zákazníci v auguste vyhrať 2 000 eur denne

BRATISLAVA, 3. augusta 2018 – Palivá Slovnaft EVO v motore auta preukázateľne odstraňujú usadeniny vytvorené na vstrekovacích tryskách, sacích ventiloch a na valcoch. Podľa testov s rôznymi typmi motorového paliva a rôznymi typmi motorov dosiahli palivá EVO významný čistiaci efekt. EVO benzín dokáže odstrániť až 55 percent usadenín zo starších a 31 percent usadenín z novších motorov. EVO diesel vie zase odstrániť až do 58 percent usadením z novších motorov.

Palivá prémiovej kvality, ktoré chránia motor pred znečistením a zvyšujú jeho výkonnosť sú prvou voľbou aj pre Štefana Svitka, najlepšieho Slováka na Rely Dakar. Na extrémnych pretekoch musí byť jeho motorka v stopercentnom stave a v motore sa nesmú vytvárať usadeniny. Čistiaci efekt palív EVO pôsobí aj ako preventívna ochrana pred zanášaním usadenín v motore.

Zákazníci čerpacích staníc Slovnaft môžu teraz spojiť tankovanie kvalitných palív so šancou vyhrať počas celého augusta až 2000 eur denne. S každým natankovaným litrom paliva EVO alebo paliva ECO+ Autoplyn hrajú o 50 eur, a tak sú pri natankovaní 40 litrov paliva v hre o maximálnu dennú výhru 2000 eur. Stačí, ak zaregistrujú svoju BONUS kartu na webovej stránke www.stastnyliter.sk, použijú ju pri platbe za tankovanie palív EVO, EVO PLUS alebo ECO+ Autoplyn a v deň tankovania sú automaticky zaradení do súťaže.

×