Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim

Talenty Novej Európy
Stredoeurópska nadácia a spoločnosť SLOVNAFT, a.s., dlhodobo podporujú výnimočné mladé talenty, ktorých rozvoj by mohol byť v dôsledku nedostatku finančných prostriedkov potlačený alebo oslabený. Pravidelne každý rok majú talentované deti a mládež unikátnu príležitosť získať v rámci grantového programu Talenty Novej Európy (TNE) grant a zafinancovať si z neho svoj ďalší rozvoj.
Viac

 

Štefan Svitko
Štefan Svitko je 3-násobný majster Európy, niekoľkonásobný majster Slovenska v enduro a cross country a jazdecký líder motocyklového SLOVNAFT TEAM-u.
Viac

 

Slovnaft Play Off
Spoločnosť SLOVNAFT pokračuje v silnej podpore slovenského hokeja a stáva sa hlavným partnerom a ostáva hlavným partnerom najvyššej domácej hokejovej súťaže „Extraliga“ a zároveň generálnym partnerom jej záverečnej Play off časti, ktorá nesie od sezóny 2011/2012 názov SLOVNAFT Play off.
Viac

 

Zelené oázy
Máte nápad, ktorý zlepší životné prostredie vo vašej obci alebo meste a dokážete ho uskutočniť dobrovoľníckou prácou, v ktorej spojíte sily s vašimi priateľmi, susedmi a známymi? Tak získajte grant na jeho realizáciu!
Viac

 

Slovnaft CUP
Spoločnosť SLOVNAFT je od sezóny 2011/2012 generálnym reklamným partnerom najvyššej slovenskej pohárovej súťaže vo futbale, ktorá tak nesie názov SLOVNAFT CUP.
Viac

Pro Libris
Spoločný program Ministerstva kultúry SR, spoločnosti SLOVNAFT, a.s., a Stredoeurópskej nadácie podporuje od roku 2013 vydávanie diel mladých umelcov a vydávanie prekladov súčasných európskych literárnych diel.
Viac

Aj kvapka oleja sa ráta
Premeňte odpad na užitočnú surovinu!
Viac

Žiadosti o príspevky a návrhy na spoluprácu
Žiadosti o príspevky a návrhy na spoluprácu adresované našej spoločnosti, posudzujeme viacstupňovo podľa prísnych kritérií Skupiny MOL a spoločnosti SLOVNAFT, a.s.. Aj pre rok 2015 si naša spoločnosť zadefinovala hlavné oblasti podpory a projekty, ktoré v rámci nich postupne realizujeme.
Viac

Zodpovedný sused
Viac

×