Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim

Finále Superpohára bolo v termíne 29. júna 2018 zrušené

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru a mestská časť Bratislava – Nové Mesto oznámili, že rušia futbalový zápas o česko – slovenský Superpohár. Zároveň Slovenský futbalový zväz vydal stanovisko, že sa bude snažiť hľadať náhradný termín. Veríme, že situácia sa vyrieši v prospech milovníkov futbalu a budeme môcť spoločne zažiť veľké česko-slovenské finále.

Prinášame vám STANOVISKO SFZ K ZRUŠENIU ČESKO-SLOVENSKÉHO SUPERPOHÁRA

"Slovenský­­ futbalový zväz rešpektuje rozhodnutie Krajského riaditeľstva PZ SR a mestskej časti Bratislava-Nové Mesto o zrušení finálového zápasu o česko-slovenský Superpohár, ktorý sa mal konať dňa 29. júna 2018 o 16.30 h na štadióne Pasienky medzi ŠK Slovan Bratislava a SK Slavia Praha. Slovenský futbalový zväz chce futbalovú verejnosť uistiť, že pre organizáciu tohto stretnutia urobil maximum a bol pripravený. V spolupráci s ŠK Slovan Bratislava však Slovenský futbalový zväz vie garantovať bezpečnosť fanúšikov iba priamo v priestoroch štadióna, keďže bol zápas označený za rizikový, ale mimo priestorov štadióna bezpečnosť garantovať nevie, je to už v kompetencii polície. Termín 29. jún si odsúhlasili kluby vzhľadom na ich termínovú listinu. Keďže SFZ chcel, aby Superpohár videlo čo najviac fanúšikov nielen na štadióne, ale aj v oboch krajinách pri televíznych obrazovkách, akceptoval rozhodnutie klubov. V piatok 29. júna je totiž voľný deň na práve sa konajúcich MS vo futbale v Rusku čím sa otvorila možnosť v priamom prenose vysielať Superpohár v oboch verejnoprávnych televíziách (RTVS, ČT). Slovenský futbalový zväz vzniknutá situácia so zrušením finálového stretnutia o česko-slovenský Superpohár mrzí, no v záujme bezpečnosti a zachovania verejného poriadku v meste, rozhodnutie mestskej časti Bratislava-Nové Mesto musí rešpektovať. Slovenský futbalový zväz v spolupráci s Futbalovou asociáciou Českej republiky sa bude snažiť nájsť náhradný termín, v ktorom by sa finále česko-slovenského Superpohára odohralo."

------

Milí fanúšikovia futbalu, na čerpacích staniciach Slovnaft môžete od 8. 6. 2018 do 24. 6. 2018 (vrátane) hrať o vstupenky na finále Česko-slovenského Superpohára, 29. júna 2018 v Bratislave. V súťaži vyžrebujeme 75 víťazov, ktorým rozdáme spolu 150 vstupeniek.

Ako na to? Natankujte od 8. 6. 2018 do 24. 6. 2018 (vrátane) na našich čerpacích staniciach aspoň 30 litrov akéhokoľvek paliva, zaregistrujte 16-miestne číslo svojej BONUS karty na www.slovnaft.sk/sutaz a ste v hre.

Nemáte BONUS kartu? Vypýtajte si ju od obsluhy pred zaplatením natankovaného paliva. Po zaplatení použite na registráciu do súťaže 16-miestne číslo svojej novej BONUS karty. (Pre platnosť členstva v BONUS klube si nezabudnite svoju kartu registrovať aj na bonusklub.sk v časti „registrácia“)

Tu zaregistrujte číslo svojej BONUS karty, potvrďte nižšie svoj súhlas a odošlite:

9703 -

Odoslaním formulára udeľujem súhlas so spracovaním a uchovávaním čísla BONUS karty v tomto registračnom formulári výhradne pre účely ich spracovania spoločnosťou Slovnaft v súťaži „Vyhraj vstupenky na Supepohár!“, a to na dobu nevyhnutnú podľa štatútu tejto súťaže.
Formulár bol úspešne odoslaný.
Prosím, skúste znovu.

Víťazov vyžrebujeme v dňoch 20. 6. 2018 a 25. 6. 2018 a po telefonickom overení ich zverejníme na tejto stránke.

×