Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim

SÚŤAŽ UKONČENÁ
Kto pôjde do Čile s Tarapacou?

Už 17. 12. 2018 sa dozvieme, kto získal v súťaži na čerpacích staniciach Slovnaftu hlavnú výhru – týždňový zájazd do Čile pre dve osoby. Vyžrebujeme tiež majiteľa 60 fliaš vína Tarapacá Varietal a majiteľa 30 fliaš vína Tarapacá Varietal.

Pre milovníkov vína Tarapacá máme dobrú správu. Hlavné ceny síce budú čoskoro rozdané, ale akcia pokračuje. Ak si kúpite fľašu vína Tarapacá, máte naďalej šancu získať ako okamžitú výhru ďalšiu fľašu vína Tarapacá Varietal. Platí do vypredania zásob.

Kúpte si na čerpacích staniciach Slovnaft od 1. 10. 2018 do 10. 12. 2018 (vrátane) víno značky Tarapacá a môžete vyhrať dvakrát – okamžite pri nákupe a potom v žrebovaní hlavných cien.

Okamžitou výhrou je fľaša vína Tarapacá Varietal. Či je vaša, zistíte priamo na zakúpenej fľaši. V hre je až 300 fliaš vína Tarapacá Varietal. Výhercom víno odovzdá obsluha čerpacej stanice.

Ak navyše zaregistrujete 16-miestne číslo svojej BONUS karty do žrebovacieho formulára nižšie a pri nákupe vína Tarapacá použijete aj BONUS kartu, ste automaticky zaradení do súťaže o hlavné ceny:

  • týždňový zájazd do Čile pre dve osoby
  • 60 fliaš vína Tarapacá Varietal
  • 30 fliaš vína Tarapacá Varietal

Tu zaregistrujte číslo svojej BONUS karty, potvrďte nižšie svoj súhlas a odošlite:

9703 - - -
Bonus karty
Odoslaním formulára udeľujem súhlas so spracovaním a uchovávaním čísla BONUS karty v tomto registračnom formulári výhradne pre účely ich spracovania spoločnosťou Slovnaft v súťaži „Do Čile s Tarapacou“, a to na dobu nevyhnutnú podľa štatútu tejto súťaže.
Formulár bol úspešne odoslaný.
Prosím, skúste znovu.

Víťazov hlavných cien vyžrebujeme 17. 12. 2018 a zverejníme na tejto stránke.

Nemáte BONUS kartu? Vypýtajte si ju od obsluhy pred zaplatením nákupu a nezabudnite ju použiť pri nákupe. (Pre platnosť členstva v BONUS klube si potom svoju kartu čo najskôr registrujte aj na bonusklub.sk v časti „registrácia“)

×