Facebook Linkedin Youtube Twitter Instagram Corobim
Linkedin

Kúpte si na čerpacích staniciach Slovnaft od 1. 10. 2018 do 10. 12. 2018 (vrátane) víno značky Tarapacá a môžete vyhrať dvakrát – okamžite pri nákupe a potom v žrebovaní hlavných cien.

Okamžitou výhrou je fľaša vína Tarapacá Varietal. Či je vaša, zistíte priamo na zakúpenej fľaši. V hre je až 300 fliaš vína Tarapacá Varietal. Výhercom víno odovzdá obsluha čerpacej stanice.

Ak navyše zaregistrujete 16-miestne číslo svojej BONUS karty do žrebovacieho formulára nižšie a pri nákupe vína Tarapacá použijete aj BONUS kartu, ste automaticky zaradení do súťaže o hlavné ceny:

  • týždňový zájazd do Čile pre dve osoby
  • 60 fliaš vína Tarapacá Varietal
  • 30 fliaš vína Tarapacá Varietal

Tu zaregistrujte číslo svojej BONUS karty, potvrďte nižšie svoj súhlas a odošlite:

9703 - - -
Bonus karty
Odoslaním formulára udeľujem súhlas so spracovaním a uchovávaním čísla BONUS karty v tomto registračnom formulári výhradne pre účely ich spracovania spoločnosťou Slovnaft v súťaži „Do Čile s Tarapacou“, a to na dobu nevyhnutnú podľa štatútu tejto súťaže.
Formulár bol úspešne odoslaný.
Prosím, skúste znovu.

Víťazov hlavných cien vyžrebujeme 17. 12. 2018 a zverejníme na tejto stránke.

Nemáte BONUS kartu? Vypýtajte si ju od obsluhy pred zaplatením nákupu a nezabudnite ju použiť pri nákupe. (Pre platnosť členstva v BONUS klube si potom svoju kartu čo najskôr registrujte aj na bonusklub.sk v časti „registrácia“)

×