• hlavným reklamným partnerom slovenskej volejbalovej reprezentácie mužov a žien ostáva aj v roku 2023 spoločnosť SLOVNAFT, a.s.
 • vrcholový volejbal je po hádzanej a futbale ďalším kolektívnym športom na Slovensku, ktorý môže byť úspešný na medzinárodných podujatiach aj vďaka podpore Slovnaftu
 • ženský národný volejbalový tím zabojuje už v polovici augusta na majstrovstvách Európy

Bratislava, 8. júna 2023 – Národná volejbalová reprezentácia má aj v roku 2023 dôležitého spojenca – spoločnosť SLOVNAFT, a.s. v pozícii hlavného reklamného partnera. Silná slovenská značka a jednotka na trhu s palivami podporuje slovenský volejbal v dôležitom roku, v ktorom ženský reprezentačný tím čakajú duely na prestížnom európskom šampionáte EuroVolley 2023. Predstavitelia oboch partnerov veria, že spolupráca priaznivo ovplyvní výkony národných tímov.

Oba slovenské reprezentačné tímy Slovenska majú tento rok za sebou zápasy v Zlatej Európskej lige na ihriskách súperov a od soboty 10. júna ich do 17. júna čaká dokopy päť domácich duelov v Nitre. V polovici augusta vyvrcholí „sezóna“ žien majstrovstvami Európy EuroVolley 2023, do ktorého sa ženský tím, kvalifikoval ešte minulý rok suverénnym víťazstvom vo svojej skupine. Slovenky sa ME zúčastnia po šiesty raz, tretíkrát za sebou. Šťastena im priala aj pri žrebe, ktorý im vybral skupinu D so súperkami z Fínska, Španielska, Estónska, Francúzska a Holandska. Zápasy uvedie naživo TV Joj Šport.

Verejnosť už pozná aj širšiu nominačnú súpisku žien na vrchol sezóny. Hlavný tréner Michal Mašek opäť počíta s tradične silnými skúsenými hráčkami, napríklad Karin Palgutovou, aktuálnou držiteľkou ocenenia volejbalistka roka, Máriou Žernovič či Barborou Kosekovou. Tím sa v Zlatej Európskej lige omladil, príležitosť dostali aj mladé hráčky. Zaujímavosťou je súrodenecká dvojica Karolína a Alexandra Fričové.
33. ročník európskeho šampionátu EuroVolley 2023 sa odohrá v štyroch krajinách – v Belgicku, Taliansku, Nemecku a v Estónsku – od 15. augusta do 3. septembra.

Je nesmierne dôležité a v súčasnej dobe vzácne, ak uzavriete partnerstvo, ktoré netrvá len jeden rok. V roku 2022 sme započali spoluprácu so spoločnosťou Slovnaft, ktorá sa stala hrdým hlavným partnerom oboch seniorských reprezentácií. V prvom roku spolupráce sme postúpili so ženským reprezentačným tímom na záverečný turnaj majstrovstiev Európy 2023 a sme veľmi potešení, že aj vďaka tomuto výsledku budeme pokračovať v partnerstve ďalej. Slovenská volejbalová federácia našla v spoločnosti Slovnaft silného a strategického partnera, vďaka ktorému sa môžu naše reprezentačné tímy vďaka vytvoreným podmienkam posúvať dopredu. Sme vďační za spojenie slovenského reprezentačného volejbalu s rafinérskym gigantom, ktorý je významným podporovateľom športu na Slovensku,“ vyjadril sa Marek Rojko, prezident Slovenskej volejbalovej federácie.

Slovenský šport má v spoločnosti SLOVNAFT dlhodobého podporovateľa. K futbalu, hádzanej, a motoristickému športu, pribudol minulý rok volejbal. „Športové nadšenie, nezlomnosť a energia, s ktorou reprezentačné tímy do duelov vstupujú sú pre nás veľkou inšpiráciou pre život. Slovenských športovcov a športovkyne vnímame ako dôležité vzory pre mladých ľudí. Aj to sú dôvody, prečo radi podávame pomocnú ruku slovenskému športu. Tešíme sa, že spolupráca so Slovenskou volejbalovou federáciou pokračuje a môžeme ju rozvíjať. Oba naše tímy podávajú solídne výkony a majú našu vďaku za reprezentáciu Slovenska na dôležitých podujatiach. Minuloročný úspech našich volejbalistiek v kvalifikačných zápasoch na EuroVolley 2023 sme s napätím sledovali. S o to väčšou nádejou sa pozeráme do budúcnosti a držíme Slovenkám na európskom šampionáte palce,“ uviedol Anton Molnár, hovorca a riaditeľ komunikácie SLOVNAFT, a.s.

#SpoluDokazemeVela

Bratislava, 2. júna 2023 – V 16. ročníku programu si grant v celkovej výške 66 000 eur rozdelilo 36 detí a mladých ľudí venujúcich sa športu a 42 mimoriadnych talentov v oblasti umenia a vedy. Program Talenty Novej Európy (TNE) spoločne realizujú spoločnosť SLOVNAFT, a.s. a Stredoeurópska nadácia (CEF).

„Zmyslom grantového programu Talenty Novej Európy je podávať pomocnú ruku nadaným deťom a mladým ľuďom vo veku od 8 do 25 rokov. Tento rok bol z pohľadu záujmu o program výnimočný, prihlásilo sa rekordných 239 žiadateľov,“ hovorí Silvia Manczalová, správkyňa Stredoeurópskej nadácie. Spomedzi nich vyberala grantistky a grantistov v troch kategóriách odborná porota, v ktorej pravidelne zasadajú violončelista Jozef Lupták, profesor matematiky na SAV Anatolij Dvurečenskij, vizuálna umelkyňa Ilona Németh, riaditeľka Činohry SND Miriam Kičiňová, dekanka Hudobnej a tanečnej fakulty VŠMU Irina Čierniková, pedagóg na Fakulte telesnej výchovy a športu UK v Bratislave Ľubor Tománek a ďalší odborníci.

Posudzované boli dosiahnuté úspechy, predovšetkým na medzinárodnej úrovni, kvalita žiadostí, sociálne prostredie, a zároveň nadšenie a perspektíva ďalšieho rozvoja žiadajúcich mladých ľudí. Grant sa môže využiť na nákup laboratórnych pomôcok, hudobných nástrojov, kníh a športovej výbavy alebo na financovanie profesijných a študijných pobytov v zahraničí či účasť na športových podujatiach a sústredeniach.

Medzi podporenými v oblasti umenia získala grant aj mladá saxofonistka Silvia Macejová, ktorá sa minulý rok úspešne prezentovala na súťažiach vo Francúzsku a Taliansku. V ďalšom raste jej pomôže finančný príspevok na kúpu profesionálneho saxofónu. Paulína Vicenová študuje na Univerzite v Oxforde, venuje sa výskumu rakoviny a lekárskej etike. Vďaka grantu sa bude môcť aj v ďalšom roku v plnej miere venovať štúdiu a zúčastňovať sa zahraničných vedeckých stáží a projektov. Dvanásťročný Lukáš Hnilica sa venuje biatlonu a vodnému slalomu. V obidvoch športoch vyniká výbornými výsledkami z celoslovenských aj medzinárodných súťaží. Finančný príspevok využije na kúpu športového vybavenia a tréningových pomôcok.

„Každé dieťa si zaslúži vyrastať v podporujúcom prostredí s dobrými podmienkami pre rozvoj svojich daností. Kultivovanie daností dieťaťa však kladie nemalé nároky na celú rodinu a vyžaduje si aj značné finančné prostriedky. Zvládnuť túto záťaž pomáha už 16 rokov grantový program Talenty Novej Európy. Pre nás je to unikátna príležitosť učiť sa a inšpirovať sa nadšením, ktoré mládež do práce na sebe vkladá. Napĺňa nás to nádejou, že naša krajina bude v najbližších desaťročiach v dobrých rukách. Aktuálny ročník bol unikátny aj komunikačnou kampaňou, v ktorej sme hovorili priamo s mladými ich autentickým jazykom a na platformách, ktoré sú pre nich prirodzené, napríklad na Tik Toku. V komunikácii sme spojili dve veci, ktoré sú pre tento program typické, čoho výsledkom bol aj tohtoročný headline: Rozumieť mladým talentom, znamená podporovať ich,“ priblížil Anton Molnár, hovorca a riaditeľ Komunikácie spoločnosti Slovnaft.

Cez grantový program TNE získalo za 16 rokov podporu od Slovnaftu a CEF spolu takmer šesť stoviek talentov v sume 1 046 000 eur. Viac informácií o programe Talenty Novej Európy nájdete na www.tne.sk.

#SpoluDokazemeVela

O Skupine SLOVNAFT

Skupina SLOVNAFT je integrovanou rafinérsko-petrochemickou skupinou. Kľúčovou spoločnosťou skupiny je SLOVNAFT, a.s., ktorá sa zaoberá najmä spracovaním ropy v jednej z najkomplexnejších európskych rafinérií a veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných hmôt. Slovnaft prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc v SR. Spoločnosť patrí na Slovensku k lídrom v oblasti CSR a firemnej filantropie, významne podporuje šport, kultúru, vzdelávanie, mládež a revitalizáciu životného prostredia. Magazín Forbes zaradil značku Slovnaft medzi najhodnotnejšie slovenské značky. Skupina SLOVNAFT je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

O spoločenskej zodpovednosti spoločnosti SLOVNAFT, a.s.

Mladé talenty, šport, kultúra či ochrana životného prostredia dostávajú od spoločnosti Slovnaft dlhodobú a kontinuálnu podporu. Veríme, že keď spojíme sily, dokážeme veľa. Veľkú pozornosť venujeme našim spoločenským, komunitným a environmentálnym projektom, ako Talenty novej Európy, kde pomáhame nadaným mladým ľuďom rozvíjať svoje danosti, Zelené oázy, ktoré sa sústreďujú na to, aby boli naše mestá príjemným priestorom na život, či osvetový projekt Aj kvapka oleja sa ráta, ktorý ponúka občanom možnosť odovzdať použitý kuchynský olej na vybraných čerpacích staniciach Slovnaftu po celom Slovensku. Lepší život v okolí rafinérie podporuje grantový program Dobrý sused. V Bratislave sme tiež dlhodobým partnerom prvej platformy na zdieľanie bicyklov – Slovnaft BAjk. Naša pozornosť a podpora patrí od samého začiatku našej existencie športu – aktuálne je to futbal, hádzaná, volejbal a motošport zosobnený v motorkárskej legende Štefanovi Svitkovi.

O Stredoeurópskej nadácii – Középeurópai alapítvány

Stredoeurópska nadácia – Középeurópai alapítvány podporuje umelecké, vzdelávacie a komunitné aktivity. Pomáha ochraňovať cenné artefakty kultúrneho a prírodného dedičstva, podporuje projekty zamerané na dialóg, osvetu a zdieľanie hodnôt. V programe Dunajský fond poskytuje platformu pre efektívnejšiu komunikáciu a spoluprácu aktérov v území Dunaja a sústreďuje zdroje pre rozvoj a ochranu verejných priestranstiev na rieke.

 • cyklus plánovaných odstávok v roku 2023 sa začína v druhej polovici apríla odstavením technológií na výrobu benzínov, síry a polypropylénu
 • spolu s internými zamestnancami sa bude na plánovaných odstávkach podieľať asi 250 externých pracovníkov
 • plný chod výroby sa očakáva v prvej polovici mája 2023

Bratislava, 14. apríla 2023 – Postupným odstavením deviatich výrobných jednotiek sa v rafinérii spoločnosti Slovnaft začína 17. apríla 2023 jarná časť plánovaných odstávok. Ide o pätinu všetkých výrobných zariadení. Čistenie, údržba a drobné investičné akcie sa týkajú technológií zameraných predovšetkým na výrobu benzínov. Zákazníci plánované odstávky nepocítia.

Medzi odstavenými jednotkami sú aj dve kľúčové palivárske technológie – RHC (Residual Hydrocracking, Spracovanie ťažkých zvyškov) a výroba vodíka komplexu Hydrokrak. Spolu s nimi bude odstavená v rafinérskej časti aj technológia na výrobu síry a ďalšie prevádzky. V petrochemickej časti je do kalendára jarných plánovaných odstávok zaradená výrobná jednotka Polypropylén 3 (PP3).

„Cieľom odstávok sú kontroly a inšpekcie vyžadované legislatívou, čistenie zariadení a menšie investičné projekty, ktoré pokrývajú inštaláciu nových regulačných ventilov a výmenu zariadení na konci životnosti,“ približuje manažér Plánovaných odstávok Slovnaftu Martin Bičan.

Realizačnú fázu jarnej plánovanej odstávky zastrešuje dcérska spoločnosť Slovnaft Montáže a opravy, ktorá má na špecifické požiadavky rafinérie špecialistov a vybavenie. Popri interných zamestnancoch Skupiny SLOVNAFT sa bude na odstávkach podieľať asi 250 zamestnancov špecializovaných externých spoločností.

Prioritou plánovaných odstávok je bezpečnosť. Slovnaft organizuje už od marca školenia a tréningy bezpečnosti pre vlastných pracovníkov aj dodávateľov. Školenia sú zamerané na osvieženie základných bezpečnostných pravidiel a riadenie bezpečnosti procesov. Pri ich príprave použili aj poučenia z konkrétnych udalostí z predchádzajúcich odstávok. Súčasťou školení je aj manažment odpadov.

Pri odstavovaní, údržbe a nábehu technológií môžu hlavne počas prvých troch dní obyvatelia v okolí rafinérie evidovať sprievodné javy – zápach pri otváraní a parení zariadení a mierne horenie na poľných horákoch. O vplyve prác na komfort obyvateľov Slovnaft informuje v aplikácii Sused Slovnaft. Údaje sú pravidelne aktualizované. Aj počas plánovaných odstávok je pre Slovnaft prioritou minimalizovať negatívne vplyvy na okolité mestské časti a obce.

Výrobné jednotky by mali po údržbe nabehnúť do plnej prevádzky postupne v prvej polovici mája. Slovnaft tento rok plánuje na jeseň odstaviť ďalšie tri výrobné jednotky.

 • absolventský program Skupiny MOL z názvom Growww prináša tento rok príležitosť pre
  74 mladých ľudí v 7 krajinách
 • účastníci a účastníčky programu budú spolupracovať na riešeniach na podporu mobility, energetiky a udržateľnosti v regióne
 • od svojho vzniku pred 18 rokmi program pritiahol viac ako 2 500 čerstvých absolventov a absolventiek z regiónu strednej a východnej Európy

 

Bratislava, 25. apríla 2023 – Celkovo 74 pracovných pozícií v 7 krajinách chce Skupina MOL obsadiť čerstvými absolventmi a absolventkami vysokých škôl. Mladí ľudia budú pracovať na riešeniach, ktoré podporia rozvoj regiónu v oblasti mobility, energetiky a udržateľnosti. V Skupine SLOVNAFT (člen Skupiny MOL) sa otvára pre mladých ľudí 12 pozícií.

Growww, jeden z najatraktívnejších absolventských programov v regióne, opäť prináša príležitosť pre mladých ľudí. Prestížny jednoročný program umožní mladým talentom naštartovať kariéru v jednej z popredných a najstabilnejších energetických spoločností v strednej a východnej Európe, a zároveň pracovať na riešeniach, rozvíjajúcich tento región v oblasti mobility, energetiky a udržateľnosti.

Účastníci a účastníčky programu Growww sa stanú súčasťou dynamického medzinárodného tímu, a zároveň získajú mentorskú podporu od skúsených profesionálov a profesionálok vo svojich odboroch. Skupina MOL chce tento rok do programu prijať 74 mladých ľudí, z toho 12 v sídle Slovnaftu v Bratislave.

Cieľom Skupiny MOL je stať sa kľúčovým hráčom v obehovom hospodárstve v regióne, znížiť množstvo produkovaných emisií a poskytnúť regiónu bezpečnú zelenú energiu. Okrem energetiky pôsobí Skupina MOL aj v ďalších zaujímavých oblastiach, akými sú udržateľné chemikálie, mobilita, maloobchod a odpadové hospodárstvo.

Nastupujúca generácia má v Slovnafte svoje nezastupiteľné miesto. Už niekoľko rokov prechádzame dôležitými a ambicióznymi transformačnými zmenami, preto sú nápady a energia, s ktorou mladí ľudia obohacujú naše tímy, veľmi cenné. Ako férový zamestnávateľ dbáme na adekvátne pracovné podmienky a našim ľuďom doprajeme pestrý benefitný program. Sme aktívni v oblasti spoločenskej zodpovednosti, zveľaďujeme svoje okolie, spolupracujeme s komunitami, podporujeme mladé talenty aj zelené projekty. Sme dynamická a moderná spoločnosť, ktorá neustále hľadá nové možnosti rozvoja podnikania. Absolventský program Growww je pre mladých ľudí skvelou príležitosťou rozvinúť svoj potenciál a vyrásť u nás. Dokazuje to aj fakt, že veľa účastníkov a účastníčok predošlých ročníkov u nás pracuje naďalej, vyrástli z nich skvelí odborníci a  lídri, ktorí naše podnikanie ťahajú vpred,“ hovorí Alžbeta Grácová, riaditeľka Ľudských zdrojov spoločnosti Slovnaft.

Už po osemnásty raz spúšťame absolventský program Skupiny MOL – Growww. Za posledných 17 rokov sa k nám pripojilo 2 500 mladých absolventov a absolventiek, ktorí sa s nami delili o svoje nápady a často boli nositeľmi zmien. Títo bystrí, mladí a talentovaní ľudia sú orientovaní na výsledky, neustále si kladú otázky ako veci zlepšovať a hľadajú riešenia,“ dopĺňa Lana Faust Križan, viceprezidentka Ľudských zdrojov Skupiny MOL.

Program Growww bol vytvorený tak, aby pomohol mladým kolegom s hladkým nástupom do rozbehnutého vlaku. Byť súčasťou tohto programu bola pre mňa výnimočná skúsenosť a skvelý základ do profesného života. Počas dvanástich mesiacov sme pracovali na spoločných projektoch, viedli nás mentori, mali sme možnosť učiť sa od lídrov spoločnosti, ale užili sme si aj veľa zábavy. Program nebol jednoduchý, no jednoznačne ma posunul vpred, ako po odbornej stránke, tak aj vo vnímaní širších súvislostí,“ hovorí Lukáš Noskovič, ktorý je dnes manažérom vo Výrobe a riadi v rafinérii Slovnaft kľúčový program Skupiny MOL s názvom PROmotion (Production in Motion).

Viac informácií o programe Growww nájdete na https://slovnaft.sk/growww.

 • Do programu Slovnaft Move, založeného na aplikácii, sa od februára zaregistrovalo viac ako 300 000 zákazníkov
 • Jedinečný digitálny program predstavuje najpohodlnejší spôsob používania mobilnej aplikácie, kľúčovým prvkom je obohatenie zásadných funkcionalít zbierania bodov a čerpania výhod
 • Zákaznícky program je založený na štyroch vernostných úrovniach, čím vyššia úroveň, tým väčšie výhody pre členov

 Bratislava, 31. marca 2023  Spoločnosť Slovnaft, prevádzkovateľ najväčšej siete čerpacích staníc na Slovensku, zaviedla nový zákaznícky program Slovnaft Move, ktorý je plne prispôsobený potrebám a očakávaniam zákazníkov. Umožňuje individuálny prístup cez ponuky šité na mieru podľa preferencií. V štyroch vernostných úrovniach Slovnaft Move odmeňuje zákazníkov zľavami na motorové palivá alebo občerstvenie a ďalšími špeciálnymi výhodami. Od spustenia aplikácie vo februári sa do programu zaregistrovalo už vyše 300 000 zákazníkov.

„Našou snahou je zákazníkom prinášať stále nové a lepšie riešenia, ktoré im umožnia náš tovar a služby využívať ešte výhodnejšie. Miesto jednorazovej výmeny bodov za tovar im Slovnaft Move otvára možnosť čerpať získané výhody po celý rok. Vernostné plastové kartičky sú už dávno minulosťou, svet sa čoraz viac digitalizuje. Na toto reagujeme aj my a ponúkame našim zákazníkom úplne nový užívateľský zážitok. Výhody sa jednoducho presunuli do smartfónov. Veríme, že program Slovnaft Move, vďaka ktorému môže priemerný vodič ušetriť aj desiatky eur ročne, zaujme súčasných aj nových zákazníkov“, približuje Timea Reicher, riaditeľka Maloobchodu spoločnosti Slovnaft.

Registrácia do programu je cez stiahnutie aplikácie Slovnaft Move v Apple Store alebo Google Play a na webovej stránke slovnaftmove.sk. Pri registrácii cez aplikáciu zákazníci hneď dostanú k dobru 50 bodov, a môžu si tiež zvoliť uvítací darček. Od momentu vstupu do programu sú členovia odmeňovaní bodmi, zľavami, prekvapeniami a ďalšími odmenami. Zákazníci bývalého BONUS klubu môžu v programe využiť svoju históriu. Po zadaní čísla Bonus karty ich systém automaticky zaradí do úrovne odmien na základe ich aktivity v predchádzajúcom zákazníckom programe BONUS klub a  získajú 400 bodov naviac ako uvítací  bonus.

Slovnaft Move dbá na bezpečnosť údajov a transparentnosť informácií. V aplikácii môže každý jednoducho sledovať stav svojich bodov, posun v úrovni, ktorú dosiahol v rámci vernostného programu (žltá, strieborná, zlatá alebo VIP), svoje predchádzajúce nákupy a aktivity alebo ponuku kupónov a zliav.

 

Pri priemerných nákupných zvyklostiach na domácom trhu trvá prechod zo základnej – žltej úrovne na vyššiu striebornú približne 6 mesiacov.

Na získanie bodov a uplatnenie zliav stačí predložiť vernostnú kartu prípadne kupón v novej aplikácii Slovnaft Move. Práve stiahnutím mobilnej aplikácie Slovnaft Move alebo odporúčaním programu priateľom je hneď od začiatku možné získať body naviac. Nový zákaznícky program zahŕňa aj časovo obmedzené výzvy, ktorých splnenie je spojené s následnou odmenou.

Všetky podrobnosti o novom zákazníckom programe v sieti čerpacích staníc Slovnaft sa dozviete na slovnaftmove.sk.  

×
{{-- content goes here from dom --}}
PRISPÔSOBTE SÚBORY COOKIE POUŽITÉ NA TEJTO WEBOVEJ STRÁNKE

Webová stránka spoločnosti SLOVNAFT, a.s. používa súbory cookie na svoju prevádzku, zlepšenie používateľskej skúsenosti, monitorovanie aktivít na webovej stránke a zobrazovanie relevantných ponúk.

Výberom tejto možnosti povoľujete:

 • Len nevyhnutné cookies podľa § 109 ods. 8 zákona č. 452/2021 Z. z. o elektronických komunikáciách, konkrétne dočasné cookies a súbory cookie zjednodušujúce používanie webovej stránky

Výberom tejto možnosti zakazujete:

 • Zobrazovanie remarketingových reklám, ktoré reflektujú vaše záujmy mimo webovej lokality (napríklad na sociálnych sieťach)
 • Používanie analýz využívania stránky a aktivít, ktoré sa merajú na webových lokalitách spoločnostiSLOVNAFT, a.s., s cieľom kontaktovať vás s personalizovanými ponukami (ak ste nám napríklad pri registrácii poskytli svoje kontaktné údaje)

Výberom tejto možnosti povoľujete:

 • Len nevyhnutné cookies podľa § 109 ods. 8 zákona č. 452/2021 Z. z. o elektronických komunikáciách, konkrétne dočasné cookies a súbory cookie zjednodušujúce používanie webovej stránky
 • M_GDPR_CONTENT_LIST_ITEM_2
 • Analytické webové nástroje na štatistické účely
 • Zobrazovanie remarketingových reklám, ktoré reflektujú vaše záujmy mimo webovej lokality (napríklad na sociálnych sieťach)

Výberom tejto možnosti zakazujete:

 • Používanie analýz využívania stránky a aktivít, ktoré sa merajú na webových lokalitách spoločnostiSLOVNAFT, a.s., s cieľom kontaktovať vás s personalizovanými ponukami (ak ste nám napríklad pri registrácii poskytli svoje kontaktné údaje)

Výberom tejto možnosti povoľujete:

 • Len nevyhnutné cookies podľa § 109 ods. 8 zákona č. 452/2021 Z. z. o elektronických komunikáciách, konkrétne dočasné cookies a súbory cookie zjednodušujúce používanie webovej stránky
 • M_GDPR_CONTENT_LIST_ITEM_2
 • Analytické webové nástroje na štatistické účely
 • Zobrazovanie remarketingových reklám, ktoré reflektujú vaše záujmy mimo webovej lokality (napríklad na sociálnych sieťach)
 • Používanie analýz využívania stránky a aktivít, ktoré sa merajú na webových lokalitách spoločnostiSLOVNAFT, a.s., s cieľom kontaktovať vás s personalizovanými ponukami (ak ste nám napríklad pri registrácii poskytli svoje kontaktné údaje)

Zásady používania súborov cookie

Zásady ochrany osobných údajov

Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×